app judi online yang boleh dipercayai malaysia Jak to funguje? - www.chytresms.cz
Plná verze
na 7 dní zdarma

Jak začít používat chytréSMS

Toto jednoduché webového rozhraní umožňuje komunikovat okamžitě s jednotlivci nebo skupinami prostřednictvím hromadné SMS zprávy. Poskytujeme obousměrnou komunikaci a to:
odesílání a přijímání SMS odpovědi na web a do mobilních aplikací.

1. Registrace

Zaregistrujte se kliknutím zde a získáte 7-ti denní testovací verzi, zdarma. Pro registraci stačí pouze uživatelské jméno a heslo pro přihlášení.

2. Import kontaktů

Stávající databáze (např. MS Excel) a osobní zprávy lze uložit do skupin vytvořených na Vašem účtu.

3. Správa kontaktů

Pomocí našeho seznamu můžete nastavit databázi jmen a čísla mobilních telefonů pro přístup a úpravy online. Databáze je umístěna na vysoce bezpečném serveru. On-line kontakty lze uspořádat do skupin. Skupiny vytvořit pro cílené uživatele přijímat Vaše informativní SMS zprávy. Stávající databáze (např. MS Excel) a osobní zprávy lze uložit do skupin vytvořených na Vašem účtu.

4. Odeslání SMS

Napišete SMS text, přidáte seznam skupin i jednotlivých kontaktů. U každé skupiny lze poslat jen na vybraný počet příjemců.

5. Plánování

Potřebovali jste někdy poslat SMS v určitém čase, ale nevěděli jste, zda budete mít přístup k počítači nebo internetu v dané době? Jedinou možností bylo poslat SMS dříve nebo později, než jste chtěli. Ale! S Chytrými sms můžete nastavit zprávy na několik minut, hodin, dní dopředu.

6. Stav odeslaných SMS

V sekci doručenky se dozvíte nejen stav zprávy, čas příjmu, ale také se Vám zde zobrazí příchozí SMS odpověď.

chytré SMS se umí přizpůsbit i těm nejsložitějším požadavkům

Aktivace účtu Přehled funkcí